| KahramanYorukhan a întrebat:

chestia sta în felul urmator: Matusa mea M-a invitat la ea acasă sa ii repar Routerul și ea atunci mi-a pun mana pe penis. (Este măritată si are copil de aproape 10 ani.) Chestia este ca am ajuns cu ea în pat (are un corp criminal).Dar problema care este, ma simt vinovat pentru ce am putut face.
Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

S-a mai pus ceva similar aici. Nimic nou sub soare!
Dilema mea e ca nu te-a luat pe invaluite, o aluzie, un zambet, o mangaiere neutra intai... asa direct, la mister penetrator?!
Copilul si varsta lui nu au nici o relevanta in ecuatia asta, decat daca nu sunteti atetni sa inchideti usa si sa va sur/prinda!
In rest, e dreptul ei, daca a vrut sex, si ai vrut si tu, asta e!
Macar ai rezolvat si routerul sper!
Ce vinovatie, pentru ce?! Ea te-a vrut, si tu ai acceptat!
Mai ales daca are si corp fain!
Sper ca macar v-ati protejat, sa nu pui poimaine o intrebare de genul daca ai lasat-o gravida!?

11 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Niste poze cu matusa? prea e criminala la cum povestesti.

| mihai69 a răspuns:

Să mai treci pe la ea. Cu siguranță o să mai găsești câte ceva de reparat!

| Drimmero a răspuns:

E incredibil ce vise umede au plozii astia,,ce mai bagi ca astia nu si-au dat seama ca trollezi, in alta ordine de idei, cel mai trist mi se pare faptul ca incurajeaza actele de incest, in ce societate handicapata traim,, cap aveti, minte ce va mai trebuie?

| Emilian65 a răspuns:

Sa o vizitezi mai des, poate i s-a stricat iar routerul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norocosule.
Sa mai treci pe la ea.

| Ara997 a răspuns:

Mai, frate, e pacat. linisteste-te.
numai animalele procedeaza asa.

| kandaraki a răspuns:

Fantezii fantezii,
la misto baiatul a pus intrebarea!

| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns:

Poftim?!
Asa sunt majoritatea baietilor?
Nu se pot abtine? Asa animale in calduri sunt?
Cum sa faci cu matusa ta...care are si un copil.
Da, sa stii ca iti dau si putina dreptate adica pana nu ridica cateaua coada cainele nu o miroase.winking

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

He he lasă fanteziile şi găseşte-ți o femeie adevărată nu imaginară