| Stoica_Paulica_1995 a întrebat:

Cum as putea sa devin mai modest, si mai dragut cu sensul de educat sau cum o fi pentru o fata? Cum as putea sa glumesc cu ea? Dati-mi niste idei sau glume.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Incetati mai baieti cu rahaturi astea si invatati sa fiti originali, naturali. Ce o sa faceti cand o sa epuizati toate tehnicile de seductie si glumele rasuflate luate de pe net si invatate de la altii? O sa ramaneti ca niste statui si fetele nu o sa inteleaga ce e cu voi. Sau mai rau, o sa se prinda ca pana atunci ati jucat teatru! Daca nu ai umor sigur ai o alta calitate, incearca sa impresionezi cu aia. Nu incerca sa te dai cine nu esti pentru ca vei parea penibil. E groaznic sa vezi un baiat serios si lipsit de umor facand o gluma...

Modest esti sau nu esti. Nu poti sa devii modest. Dragut din nou, esti sau nu esti. La educatie mai poti lucra, dar atat.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La fete nu le plac clovni sa stii, adevarul e ca la fete la place barbati frumosi si pe uni ca tine sunt in freindzone, simtul umorului nu e ceva ce conteaza in seductie sa stii, doar fizicul atat

| Pwptpu28 a răspuns:

Pai daca fetei aceleia ii plac glumele poti invata cateva chestii de la Roby Roberto de pe youtubelaughing).(in puii mei).Si mai educat... fetelor le plac ca un baiat sa aiba note bune, sa vorbeasca frumos cu ele, sa puna semnele de punctuatie in conversatiile prim mesaje.

| MistretulPufos a răspuns (pentru Pwptpu28):

Sa-ti dea Dumnezeu sanatate si maicuta domnului ca sa nu-l lase singurel la greu