| gabriel9977 a întrebat:

de 3 luni am o relatie cu o fata din Romania, eu locuiesc in strainatate.La inceput discutiile noastre erau mult mai romantice si mai frumoase dar in ultimul timp s-au mai racit.Mama ei e plecata iar ea trebuie sa faca toate treburile in casa plus scoala.Voi ce credeti, ca ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Pai sincer iti spun ca e cam dificil, deoarece realtiile de la distanta sunt aproape imposibile, relatiile se bazeaza pe caldura si pe atingere.

| RAY a răspuns:

Ce faci cu roata cand nu merge? o ungi cu ulei nu? ungeo si pe ea cu iubire de aia financiara, cum poti man crede intro femeie la distanta cum? serios chiar asa credul esti

| corbulalbrosu a răspuns:

Relatiile la distanta de obicei sunt efemere, te-as sfatui sa fii atent si sa-ti dozezi atent sentimentele.Rata de reusita este extrem de mica, dar..., mai stii, incearca poate ca aceasta relatie sa fie cea care nu confirma regula.Succes.