| DnZuuL a întrebat:

Salut tpu...La ce virsta ati avut prima relatie? Si a tinut?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

19 ani si tine.

| Violente a răspuns:

Prin clasa a 5a și per total a ținut 2 ani, cu pauze, cu certuri, cu toate națiile.

| icEmaN10 a răspuns:

Cred ca prima relatie la 15 ani si a tinut vreo 4 luniwinking Bafta!

| AngelWhite99 a răspuns:

14 adica acum, si iti spun daca tine peste o lune happy*

| Lik3BoSS a răspuns:

Am mai raspuns la o intrebare din asta 10 ani si a durat 2 saptamanirolling on the floor

| DenissaGyöri a răspuns:

La 15 ani.a tinut 2 ani jumatate.Dar aici nu e vorba de varsta la care ai avut prima relatie. Conteaza de persoanele ce sunt in acea relatie..Varsta la care incepi sa ai iubit/a nu este relevanta, ci maturitatea si sentimentele ce le ai pentru persoana respectiva