| titi_1218 a întrebat:

La ce virsta ati avut prima relatie sau ati inceput sa va intilniti?

13 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Prin clasa a7a... o relatie de 3 saptamana[14 ani]...si pe la 15 au inceput cele serioaselaughing[2luni]happy

| PurpleLadybug a răspuns:

La 14 anistraight face am avut doua relatii de cate 6 zilelaughing cam la 1 luna jumatate diferenta, nu am sarutat, sau alte chestiilaughing si nu ma stresez prea tare cu asta. fac 15 ani imediat, nu am prieten si sunt singura fata din clasa care nu a sarutat vreodata, tare nuhee hee? si atata ma stresez cu asta ca nu mai pot d atatea grijilaughing

| Alisa a răspuns:

Acum la 18 ani. (nu am avut relatii sexuale)

| rey a răspuns:

15 ani, pana atunci cred ca suntem copii.Am impresia ca am inceput si eu prea devreme.
Good Luck.

| rey a răspuns:

Am uitat sa subliniez faptul ca sunt baiat si fetele se maturizeaza aproximativ cu 4 ani mai rapid ca noi fizic si psihic.

| deea_1980 a răspuns:

Acum un an, singura "relatie", dar mi se pare prea mult spus, la 12 ani.

| Love4ever.EU a răspuns:

De la 14 ani... relatie serioasa de aproape un anbig grinbig grin:*:*:*

| Miss Sintetic a răspuns:

Pai... pe la 11-12 ani. In clasa a6a cred thinking

Eram mici, deci nu era ceva prea serios.

| Miss Sintetic a răspuns:

Pai... pe la 11-12 ani.

Eram mici, deci nu era nimic serios.

| zambareata a răspuns:

La 16 ani.si nu regret din contra sunt chiar mandrabig grin fara relatii sexuale. o poveste frumoasa care s-a sfarsit de curand. dar am ramas buni prietenibig grin

| DeeDee28 a răspuns:

La 13 ani... dar a durat doar cateva zile, iar urmatoarea relatie la 14 ani happy

| Rainbow FisH a răspuns:

Eu am 14 ani si nu am inca o relatie serioasa
Nu am iestit cu nimeni inca
Si nici nu imi doresc
Vreau doar sa gasesc un baiat care sa ma placa
Pe care sa pot sal iubesc love struck
Si care sa ma iubeasca oricum as fi eu happy

| dtte a răspuns:

De pupat, m-am pupat prima data pe la 14-15 ani si a fost cu baiatul cu care am avut si prima relatie de lunga durata, si prima relatie sexuala(18 ani si jumatate)! Acum sunt alte principii, din cate vad!