| Galiutza a întrebat:

Salut TPUhappy poate ca v-ar parea cam intraiurea asa intrebare dar fie > prin ce se deosebesk la corp fetele virgine cu cele nevirginehappy va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Liquify a răspuns:

In exterior cu abolut nimic. Si fetele virgine si cele care si-au inceput viata sexuala. Singura diferenta este absenta himenului la fetele care si-au inceput viata sexuala, insa acest lucru nu se poate vedea decat la un examen ginecologic.

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Alea virgine sunt pierdute in spatiulove struck

| Азбука a răspuns:

Nu se pot deosebi.

| Zuzu6235 a răspuns:

Cnd faci sex cu virgine curge sange de cele mai multe ori si sunt mai sensibile la atingere. dar si la comportament sunt mai altfel.

| Pedala a răspuns:

Stai linistita, nu se prinde tactu`

| Galiutza explică (pentru Pedala):

Parintii mei deja stiu ca nu sunt virginahappy

| Pedala a răspuns:

Esti cel putin cretina.

| ramona90 a răspuns:

Se zice ca carnea pe alea virgine e diferit laughing cica e mai tare ect laughing)oare sa fie advthinking

| TwiX0r a răspuns:

Pai unele fete (NU TOATE) merg mai cracanat, adica au o paranteza intre picioare...sau cand merg genunchii sunt mai spre inauntru...

| LovKid a răspuns:

Alea care au facut-o...merg mai cracanate!rolling on the floor