| Celcaremananca a întrebat:

Scuze de intrebare dar a sacaie de mult timp. De pe la vrei 9 ani nu imi mai creste vizibil penisul. Il pot decalota dar numai ca parca e facut din 2 parti nu pot sa il decalotez normal asa parca e o ciuperca cu picior te dernjeaza la mana daca te plimbi cu 2 degete sus jos. Scuze de informare aupra faptuli ce pot face sa ma ingrijorez. Imi fac laba aproape zilnic de mute ori iese sperma de multe ori nu

4 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Ar trebui sa consulti un medic...

| adriang95 a răspuns:

1. forma aceea e cat se poate de normala pentru un penis (pe bune, nu este un furtun)
2. de marime, nu stiu ce sa zic... cati ani ai?
3. Lasa a 1-2 ori pe saptamana masturbarea...

| Celcaremananca explică (pentru adriang95):

Pe 28 septembrie 14

| adriang95 a răspuns (pentru Celcaremananca):

Mai ai 4 ani in care sa tot creasca...