| Alexandrion1999 a întrebat:

Vreau sa spun direct ce s-a intamplat fara o poveste prea lunga.Acum o saptamana am fost cu doi prieteni la un suc iar acestia mai erau cu o fata, cand am ajuns acolo ne-am tot bagat in seama iar ea mi-a cerut numarul de telefon.Ieri seara pe la ora 23:30 ma sunt daca mdaca iesim pe afara iar eu bineinteles am zis ca da, ne am plimbat cu masina dupa care am inceput sa ne luam in brate sa ne sartam etc.Eu i am zis daca vrea sa trecem mai departe iar ea m-a invitat la acasa.Acolo am trecut la fapte si ce pot spune ca eram asa inci s incat nu am mai trecut sa-mi iau prezervative iar astazi am auzit de la mai multi tovarasi ca ea ar fi fost dusa la produs si ca ar fi fost cu mai multi barbati, acu nu stiu ce sa zic imi este frica sa nu fi luat vreo boala daca toate acestea sunt adevarate. Ajutati-ma va rog!

6 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Faptul e consumat si nu prea mai ai ce face acum. Daca ai avut ghinionul sa aiba vreo BTS nu prea mai ai ce sa schimbi. Un set de analize ar fi oricum binevenit.

| Alexandrion1999 explică (pentru Hammurabi):

Trebuie sa iau trimitere de la medicul de familie? Imi este frica sa nu aiba sida sau ceva grav, ea era foarte curata adica nu parea a fi genul

| leapșa a răspuns:

Vaaai viata... Ce sa faci acum? Du-te si fa-ti analize, asa, cu toata rusinea.
Dar poate n-are fata nimic si e okay, insa nu te lasa in baza sortii.

| Alexandrion1999 explică (pentru leapșa):

Stii cumva ce analize trebuiesc facute sau ce zici sa astept 2 3 saptamani sa vad daca apare vreun simptom

| leapșa a răspuns (pentru Alexandrion1999):

Asteapta cam o saptamana.
Uite aici ceva care sper sa te ajute: https://bioclinica.ro/......ecomandate

| Alexandrion1999 explică (pentru leapșa):

Asa am sa fac daca vad ceva suspect ma duc imediat sa-mi fac analize la sange