| gyo_8403 a întrebat:

Salutare,
Am o intrebare in special pentru fete, sunt cam mare de inaltime am 1.92 si sunt in clasa a 11 a, si majoritatea fetelor au 1, 65, mai rar 1, 70 si ma simt cam aiurea adica cand merg cu ea pe strada parca e fiica mea sad voua va plac baietii inalti? sau... sad ca sa ma resemnez big grin

Răspuns Câştigător
| zuzu a răspuns:

Heeybig hug
asunt fata am 1. 75love struck

clar ca as iesi cu un baiat mai mare decat mine la inaltime=p~
daca are 1. 90 e si mai binelove strucklove struck
cu cat e mai inalt cu atat e mai bine xD
parerea mea:d
si eu cunosc un baiat in clasa` a8a are 1. 90happy
deci nu`i stresslaughing

18 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Omule, si la inaltime asta nu faci volei sau baschet?! Eu am facut si uite, am ajuns la 1, 87 inaltime - descult!
Lasa complexele si fa sport si cultiva-te, si sigur ai sa gasesti si tipa potrivita! Si oricum, mignonele au un farmec aparte, langa un tip inalt! Bafta!

| ATHOS a răspuns:

Prietene, daca mai faci si o scoala militare vei fi un adevarat idol pentru fete. Nu-ti face probleme, toate fetele alearga dupa baieti chipesi ca tine!
Bafta!

| Mao a răspuns:

Si eu imi faceam griji ca nu ma vor place baietii pentru ca sunt inalta [1. 73].
Logic ca da, care ar fi problema? ^^

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Eu sunt mai mica de 1, 65 si imi plac mult baietii inaltu laughing. Unul dintre prietenii mei a avut 1, 82 si nu m-am simtit deloc mica pe langa el...nu cred ca ar trebui te simti prost(ca si cum ar fi fiica ta); mai ales daca ea nu are nimic impotriva. Sau daca nici ei nu-i prea place, poate sa poarte tocuri de 10 big grin Astia sunt cei mai adecvatihee hee. Oricum eu cred ca fetelor le plac baietii inalti, mie cel putin imi plac multbig grin

| 666_7474 a răspuns:

Nu e nicio problemawinking Eu am 1. 77 si sunt in clasa a8-a tongue asta pentru ca fac baschet de mult timp. Totusi ar fi pacat sa iti irosesti calitatile fizice din cauza complexelorwinking Plus ca iti vei gasi o partenera pe masura sau oricare alta. Iubirea nu tine cont de inaltime, greutate, avere sau altelewinking

Succes in continuare! Funda?batting eyelashes

| doinitza12 a răspuns:

De exemlu eu si gasca mea de fete ne plac mai mult baietii inalti fiindca atunci cind el este mai inalt mai poti incalta si pantofii cu tocuri inalte fara care fetele pur si simplu nu pot trai. asa ca totul e ok chiar si prietenul meu are 1, 87 si nu este nici o problema

| saymoon a răspuns:

Normal, ca vreau sa mai port si eu tocuri cateodata. Daca cu baietii mai inalti poti si arati bine pe langa el, cu cei mai micuti nu prea merge.
Deci da imi plac tipii mai inalti. Dar, intrebarea e daca tu te ai uita la o fata de 1 65?

Răspuns utilizator avertizat
| IxυυLєţ a răspuns:

I like it a lot laughing. Eu una nu-s cu tocurile, dar imi place sa ma ridic pe varfuri sa-l pup love struck! Chiar daca in dragoste nu conteaza aspectul, mie una imi place ca baiatul sa fie mai inalt big grin! Fundaa? love struck

| 21Ada a răspuns:

DA ne plac baieti mai inalti eu cunosc un tip in a8a si are 1. 90 asa cawinking stai calm

| lavynika a răspuns:

Pentru o fata care iubeste nu conteaza inaltimea.Prietenul meu se apropie de inaltimea ta si eu am 1, 63 si nu cred ca arat ca fata lui.Si oricum baietii scunzi nu sunt frumosi.

| SweetnSpicy a răspuns:

Eu am 1, 75 sunt fata, chair mi-ar placea sa fie mai multi baieti asa inalti ca tinehappy Stai linistit esti foarte bine happy

| gyo_8403 explică:

St3f4n, eu din clasa a 8a am inaltimea asta, nu am mai crescut.
va multumesc pentru raspunsuri :*

| timeea7 a răspuns:

Hmm.eu am 1, 68 si imi plac baietii inalti:X:X

dar mna... pacat ca am noroc doar de baieti scunziworried laughing)

dar ce conteaza inaltimea.sunt multe lucruri mai importante!happy:*

| ella_6981 a răspuns:

Inaltimea nu conteaza.eu am 1, 56 si prietenul 1, 90 deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai sa te gandesti intr-o relatie nu conteaza cat de inalt sau scund esti, conteaza sa existe comunicare si alte lucruri, inaltimea nu prea... dar daca te intereseaza gura lumii, nu vei avea pe cineva alaturi care sa te iubeasca asa cum esti! Nu pune accent pe ce spune lumea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, de ex eu sunt fata => am 1. 90 ( stiu e ceva rar) dar imi place cum sint. modelele sunt intrebate mai ales cu figura frumoasa )) iar tuu fiind baiat sa iti mai pui asa intrebare? nici nu te gindi la asta.lasa complexarile (:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In clasa 11 e normal.Cum ar trebui sa ma simt eu ca la 14 ani am 1, 90 metri?