| Marius96 a întrebat:

Salutare
Am si eu o problema :-ss
Am fost invitat la ziua de nastere a unei colege cu inca 2 baietii...
Unul dintre baietii a zis ca nu poate veni, si celalalt a zis ca nu-i sigur ca vine ca mai are de mers unde-va... oh go on
Eu nu stiu ce sa fac sa ma duc, sau nu ma duc thinking nu as vrea sa ma duc si sa fiu singurul baiat waiting
Voi ce ziceti? >:
P. S: Colega aceea o sa aiba 14 ani, ce cadou sa-i fac, eu ma gandit sa-i cumpar o bratara (argint) si o carte?
P. S2: Nu stiu dansa imi puteti da niste site-uri de unde sa invat ceva pasi de dans pe musica house
P. S3: Multumesc happy

2 răspunsuri:
| kiiid a răspuns:

Eu zic sa meeergi love struck o sa te distrezi mai bine daca sunt numai fete, mai ales ca o sa petreci mai mult timp cu fata care isi serbeaza ziua, altfel ai fi stat cu baietii si ai fi uitat ca ea te-a invitat. si despre cadou : o bratara din argint e cadoul perfect pentru o fata de 14 ani love struck si o carte. da happy pe musica house nu inveti sa dansezi. pur si simplu dansezi cum iti vine. mai bine ar fi daca dansezi cu o fata, pentru ca tu nu trebuie sa faci prea mult pentru ca ea danseaza pe langa tine. cu placere love struck BAFTA! :* sa te distrezi smug FUNDA?puppy dog eyes

| andreea_6710 a răspuns:

Si eu voi face 14 ani curand si cunosc un baiat cu care ma inteleg foarte bine si de obicei mai iese cu mine si cu inca o prietena. chiar daca e singurul baiat nu ii pasawinking. si chiar ne distram toti.deci eu zic sa te duci. va fi super.iar cadou thinking bratara de argint e o ideea buna dar cartea depinde. daca stii ca ii place sa citeasca i`o poti lua daca nu atunci mai bine ii iei un urs de plus pentru ca tuturor fetelor le plac. nu conteaza varsta. si cu dansul nu iti fa griji doar lasa`ti corpul sa se miste si fi tu insati si ai sa vezi ca sti.

Succes!happy. Funda?puppy dog eyes