| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. As vrea răspunsuri serioase. Am 17 ani și am simțit o durere destul de intensa și care a durat ceva la un testicul. Ar putea fi de la masturbare? Ca s-a despărțit prietena mea de mine de ceva timp și o țin cam mult pe l*aba :/. De la ce este durerea? Ar trebui sa-mi fac griji? Dau funda

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"de mine de ceva timp și o țin cam mult pe l*aba "

fă o vizită la un medic - online primești răspunsuri care-mai-de-care mai "originale"

| George3432 a răspuns (pentru sierra1):

D asta am și scris ca vreau răspunsuri serioase

| CosminCD a răspuns (pentru George3432):

Raspunsul meu a fost serios. Poate nu e de la l**a. Tocmai de asta am zis sa stai asa o saptamana sau doua si sa vezi cum te mai simti.

| Kushhh a răspuns (pentru sierra1):

+1

| doctorandus a răspuns:

Masturbarea nu produce astfel de probleme. Daca te dor testicolele, mergi la medic.

Ideea ca testicolele stiu sa faca diferenta intre sex si masturbare este prostie curata.

| CosminCD a răspuns:

Pai las-o si tu mai moale, apoi vezi ce si cum.

| George3432 a răspuns (pentru CosminCD):

Pai tocmai ca nu prea mi se întâmplă de obicei și ma gândesc ca poate nu e de la asta