| CezaraMaria65 a întrebat:

Salutare dragi utilizatori TPU!
Am si eu o neclaritate.
Acum cateva zile m-am masturbat cu gândul la un prieten de familie. Nu stiu cum s-a întâmplat, dar m-am simțit foarte excitată pe moment. Acum ma simt foarte vinovată si in acelasi timp satisfacuta pentru ca am realizat ca il plac. Imi este frica sa ma duc sa ii spun. Oare ma place?
Pupici TPU

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este vorba de un prieten de familie care in plus este si destul de... apropiat, in acel caz este indicat sa incepi sa flirtezi cu el. Cine stie? S-ar putea sa fie chiar ''lozul castigator'' al vietii tale. Bafta. Succes!

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu reiese de nicăieri că te place sau că ar da un semn.

| Sofer a răspuns:

Ai vedea semne de la el dacă te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cine este şi ce vârstă are acest prieten de familie.
Dacă e mai mare de vârstă decât tine şi mai este şi însurat, ar trebuie să nu încerci să te apropii de el căci poţi avea probleme.
Dacă este aşa, îţi recomand să-ţi ocupi mintea cu alte activităţi ca să nu te mai gândeşti la el.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca este insurat nu se poate masturba cu gandul la el?laughing

| Cineva797406016386 a răspuns:

Dacă te urmărește peste tot unde mergi tu când e prin preajma ta, se uită nu mai la tine și nu în alt loc și dacă îți zâmbește destul de des de fiecare dată când te vede și interacționează des cu tine e clar că te place

| Sbdb a răspuns:

Dacă e membru din familie nu e ok man

| Werrich a răspuns (pentru Sbdb):

Vad ca are nume de fata.