| দদদদ_গগগগ_1990 a întrebat:

Acum o saptamana nu-mi placea de o fata din clasa, dar ei îi placea enorm de mine si ar fi facut orice sa fim impreuna. Acum imi place de ea, chiar daca nu s-a schimbat nimic la ea. Intrebarea mea este dacă ar exista blesteme/farmece la mijloc. Daca da, spuneti-mi va rog ce ar trebui sa fac. Doresc raspunsuri cat se poate de serioase. Dau funda. Mulțumesc, anticipat.

Răspuns Câştigător
| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

CUM?! Nu exista blesteme si farmece! Nu fi papalapte si TRECI LA ACTIUNE pana nu o pierzi.Iti place la ea pentru ca ai privit-o cu alti ochi.Acum MARS IN PASI DE DANS si caut-o pe facebook, sa ii ceri numarul de telefon si sa nu uiti sa mai te bagi in seama cu ea cand o mai vezi.Hai,bafta! happy

1 răspuns: