| anonim_4396 a întrebat:

Salutari! As avea si eu nevoie de niste sfaturi! Sunt intr-o relatie la distanta de aproape 2 luni, ne iubim foarte mult insa acum ceva timp ea mi-a spus ca s-a sarutat cu un prieten de-al ei, a zis ca mai bine imi spune ea decat sa aflu singur, mi-a spus ca regreta ce a facut si ca nu vrea sa ne despartim. Eu am iertat-o dar acum imi este mult mai teama de ce face ea acolo pentru ca in gasca ei inca mai este acel baiat, cu care se intelege bine si din cate stiu si lui ii place de ea. Niste sfaturi ceva?hee hee Funda; x!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa va dati o intalnire intre 4 ochi si sa iti spuna sincer ce simte pentru acel baiat.
Daca vei ramane cu ea impreuna cine stie ce va mai face si nu o sa iti mai spuna...
Daca te vei desparti de ea, vei suferi tu ( avand in vedere ca o iubeste f mult.asta gandesc eu)
Daca ea mai face vreo greseala "mai complicata" decat asta, nu iti va mai spune si vei suferi pentru ea big grin.Cred ca cel mai bine pentru tine e sa te desparti de ea.

Pa pa!
Sper ca te-am putut ajuta.

| anonimatus a răspuns:

Pai daca va iubiti ai incredere in ea si nu se va mai repetahappy

| anonim_4396 explică (pentru anonimatus):

Corectwinkinghappy

| Lewis a răspuns:

Mai fa-ti o prietena la distanta

| faaalyoana a răspuns:

Pai cati ani are prietena ta?

| BăiatInteligent a răspuns:

Любовь на расстоянии отстой )!

| razvanflorin a răspuns:

Hahaha lol frate nu fi fr**er lasu daca la pupat pe altu zi si tu ca tot o iubesti si cand se intoarce eu mai tragio odata si o rupi in bataie eu asa as face

| pllus a răspuns:

AskVlad uite cum sta treaba, nu am spus ca nu ne-am vazut. timp de o luna ne-am vazut, ieseam in fiecare zi de dimineata pana seara, doar ca acum am plecat la Constanta, a trecut deja o luna de cand nu am mai vazut-o si pana la iarna nu o sa o mai vad. Nu as putea sa ma despart de ea!