| anonim_4396 a întrebat:

Saluut TPU mie imi place foarte mult de o fata si nu stiu cum sa o cuceresc am facut tot posibilul, i'am zpus ca'mi place de ea si a spus ca nu'si face nici un prieten pana la 18 ani, dar vad ca la scoala ii pasa de mine ce sa fac dati-mi sfaturi va roogg. Funda!
P.S.Am 13 ani...

3 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Te tii de scoala ca oricum la 13 ani nu ai ce face cu o fata...doar teme

Răspuns utilizator avertizat
| Balchievscaia_Gabriela_1992 a răspuns:

Zic ca esti mic dar nu e pe asta
nu trebuie sa insisti pentru ca mentalitatea unor fete de 13, 14 ani e asta sa nu se intalneasca pana la 18 ani
dar cand vei vedea ca va creste un piculet poti sa ii arati afectiune
si am ziso mereu si o voi ma spune ca poti sa ii devii cel mai bun prieten, atunci vei juca un rol important in viata ei, chiar daca vei avea momente in care iti va frange inima
oricum Razvane trebuie timp
succes