| Ionutzz97 a întrebat:

Sambata am fost la o nunta, acolo am intalnit o fata ft draguta.Am vb, ne-am distrat, ne-am inteles bine. M-am indragostit de ea, dar am aflat de la varumio ca are prieten sad si in continu ma gandesc numai la ea nu mi-o pot scoate din minte. Ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| andreea_9470 a răspuns:

Si ce daca are prieten? daca ai un prieten asta nu inseamna ca trebuie sa ramai cu ala toata viata. poate i-ai placut si tu fetei si asteapta s-o suni smug. vorbeste cu ea, nu ai ce sa pierzi!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Baiete punete si iesi cu amicii sau ocupate de ceva interesant, ca mine eu macar sunt sofer de camion si nu duc lipsa femeilor deloc pentru ca nare rost imi place meseria mea si cand am timp liber acasa o fac lata cu amicii meiwinking

| Crisu a răspuns:

Nu te mai gandi la ea, gasesteti alta.Pentru ca nu e bine sa-i despartsi.sad Dar daca totusi inca tsi mortsis sa vorbesti cu ea, caut-o, sun-o, vorbeste cu ea si chestii de-astea.

| ionika17 a răspuns:

De unde nu sti? ca si ea te-a placut. Dar poate nu a putut sa iti spuna. Daca ai numarul de telefon al eu.Eu iti spun sa s-o suni sa mai vorbiti ( daca vrea). Baftawinking

| Adeliи97 a răspuns:

Pai treaba e ca eu sunt varul lui; pe fata o cheama andreea
ma anonimule mai taci draq din gura

| tina28 a răspuns:

Mai bine nu te mai gandi la acea seara... daca e de mult timp cu prietenul ei nu cred ca il va lasa pentru o aventura de o seara, iar pentru orice eventualitate daca vrei sa fi cu ea mai intreaba-l p varul tau de ea poate ca ai sa o ai mai devreme sau mai tarziu mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sti ca varul tau nu este ofticat ca te-ai inteles bine cu fata si te-a mintit ca are prieten? Ce, tu nu poti sa o intrebi daca are un prieten?