| RealKing01 a întrebat:

Sex protejat sau neprotejat?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Neprotejat

| Violleta2022 a răspuns:

Sex intotdeauna protejat!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde cu cine.

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR a răspuns:

Protejat, dar cu prezervativ stropit cu aghiazma si trecut pe sub racla cu sfintele hoituri... scuze, voiam sa zic moaste.

| Goete a răspuns:

Cu cine?

| ywar a răspuns:

Protejat cand ai relatii pasagere, nu cunosti trecutul erotic al persoanei respective;
Neprotejat cand faci sex cu partenerul/partenera ta care iti este alaturi de ceva vreme, e fidel/a si isi face analizele ca un om normal.
Pentru cateva minute de placere, nu merita o viata traita cu chin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau copii asa ca neprotejat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neprotejat dacă cunoști foarte bine persoana și ești infertil laughing

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Protejații. Altfle o sa luați boli transmisibile și o sa va îmbolnăviți nu-i de glumit cu așa ceva treba voastră dacă vreți sa va tratați mâine pai mâine cu nu știu ce boli nu ști cine cu cine a făcut-o și ăla cine cu cine a făcut-o boli de sex ne protejate aduce probleme serioase la sănătate treaba voastră dacă luati un glumă ce va spun voi știți mai bine. Cu sănătatea nu va jucați după sa nu va întrebați ca de ce Doamne Dumnezeul nu va zisă sa va culcați cu toții drogați și boschetari și uite așa luați boli ca nu va luați rahaturile alea de preze. si nici alea nu sunt sigure și prin alea trec boli foarte serioase crezi ca poți opri SIDA? prezervativele? Nu nu poți sale oprești bolile de sex nu le puteți opri cu nimic ele se trasmint foarte urât si serioase iar atuncia o sa vedeți și o sa dați seama de gresela pe care ați făcut-o voi știți mai bine. Nu va jucați cu sănătatea.

| Anonimalex6996 a răspuns:

Sunt pro neprotejat dar doar în relațiile sigure.