| lveyou a întrebat:

Sper sa fie o dereglare sau decat o raceala banala sa nu dau d belele (un avort cam cat costa in ziua de azi imi trebuie semnatura parintilor

6 răspunsuri:
| Myst3ry a răspuns:

Daca mergi la un privat costa incepand de la 300 cam pana pe la 700 de lei aproximativ. Si trebuie sa fie unul din parinti prezenti. :-s

| RloveS a răspuns:

Depinde cat de avansata e sarcina.

| lveyou explică (pentru RloveS):

An 1 luna si apropo 2 saptamani dar nu stiu sigura daca e sarcina ca nu am facut nici un test o sa fac dar sunt si racita si se poate sa fie si d la asata

| RloveS a răspuns (pentru lveyou):

Fa test si vezi ce iese!

| lveyou explică (pentru RloveS):

Maine ma duc si kumpar si vad o sa te anuntlove struck

| lovevampire18 a răspuns:

Daca ai peste 18 ani nu trebuie sa fie prezent nici un parinte si costa injur de 500-700 lei.
da data viitoare sa folosesti prezervativul.