| Ilymybeib a întrebat:

Sunt ingrijoarata. Azi iubitul meu ar fi trebuit sa vina de la madrid nu stiu ora exacta dar stiu ca azi trebuia sa ajunga am incercat sa il sun toata ziua dar are telefonul inchis. El mi-a promis ca ma suna sau ca intra pe mess cand ajunge este aproape ora 11 si sunt disperata crying. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Calmeaza-te.
Se pot intampla atat de multe!
Poate i-au pierdut bagajele si e plin de nervi,poate e lesinat de oboseala,poate l-a pocnit un jetlag de zile mari!
De venit,VINE! Asta e important!
Asteptarea ta va lua sfarsit in curand.
Hai,nu te comporta ca un copil rasfatat,fii fata buna si ai rabdare!
Va veni, veti vorbi, o sa afli ce anume s-a intamplat si abia atunci poti si tu sa-i spui ca innebunisei de grija!
Rabdare!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

E ora 4. a.m, 21 iunie 2011. A sosit?

| Flav a răspuns:

Damn it. Eu sper ca si-a gasit in avion o (alta) parasuta.

| AndaWest a răspuns:

Mai asteapta, o avea bateria descarcata

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Ti-a dat plasa!

| yna16 a răspuns:

Nu dispera! Poate a aparut o problemam grava si incearca sa o rezolve si nu are timp de altceva.Fii mereu optimista nu pesimista

| B3stB0y a răspuns:

Poate a intarziat avionul si a ramas fara baterie la telefon.asteapta-l pana maine. Funda?:X