| MysteriousOfficial a întrebat:

Va rog, am o problema urgenta sad mi-a furat cineva telefonul si era un Nokia N8 sad. Stiu ca nu mai exista nicio sansa sa-l gasesc crying dar macar sa`mi pot lua altul cu ajutorul punctelor acum, nu dupa incheierea contractului. Ca asta ar insemna peste un an jumate. Merge sa`mi iau acum? Avand in vedere ca nu`mi pot recupera telefonul? Va rog mult, sunt terminatasad (scuze de categorie)

1 răspuns:
| SexBond a răspuns:

Normal ca poti sa iti iei daca a trecut jumatate din timpul contractului... Daca aveai pe 3 ani si mai ai 1 an jumate e ok...

Si apropo daca nu ai destule puncte trebuie sa dai euro chiar mai mult decat ar trebui... Daca esti la Orange te sfatuiesc sa iti iei telefon sa astepti sa se termine contractul si sa te transferi la cosmote sau Vodafone...(Stiu ca m-am abatut de la subiect)

Sper ca ti-am fost de folos!
Funda? Nu e nevoie ci doar intrebam... laughing