| MysteriousOfficial a întrebat:

Va rog, am o problema urgenta sad mi-a furat cineva telefonul si era un Nokia N8 sad. Stiu ca nu mai exista nicio sansa sa-l gasesc crying dar macar sa`mi pot lua altul cu ajutorul punctelor acum, nu dupa incheierea contractului. Ca asta ar insemna peste un an jumate. Merge sa`mi iau acum? Avand in vedere ca nu`mi pot recupera telefonul? Va rog mult, sunt terminatasad

Răspuns Câştigător
| yiulius a răspuns:

Da poti dar nu te baza pe puncte ambii parinti ai mei au abonament la Orange de vreo 7 ani si au abonamente destul de mari si abia au scos de un cazan de telefon care la liber costa maxim 100 de lei dar din cate stiu eu unele telefoane pot fi depistate cred ca si n8 are sistemul asta daca telul l-ai luat de nou ai putea sa incerci la reteaua la care esti abonata ar putea sa cine stie sa te ajute sau cel putin asta stiu eu sper ca am ajutat