| BananaSuparata a întrebat:

VA ROG HELP! Scz pentru categorie dar cateaua mea un Beagle de 1 an si 4 luni s-a imperecheat fara sa stiu...acu are deja burta straight face, vreau sa va intreb. cand naste ce trebuie sa fac? Sa o ajut cu ceva? Sa fac ceva la pui sau sa ii las singuri? Eu nu am vrut sa o dau niciodata la imperecheat dar asta e...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bebelushabb a răspuns:

Du te la veterniar si intreaba. sunt sigura ca ei iti vor explica mai bine.sii...poate imi dai si mie un pui? big grin