| Russel69 a întrebat:

Voi ce credeti e bine sa faci sex la prima intalnire? Credeti ca ea poate accepta asta? Multumesc

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde ce cauti tu o aventura sau ceva serios

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca ''e bine'' sau mai corect spus/exprimat ''de preferat'' d.p.dv. al oricarui baiat/barbat ca sa fie intretinute contacte sexuale chiar din prima intalnire. Insa aceasta dorinta cat se poate de fireasca, depinde si se poate produce doar daca si fata/femeia doreste si este de acord. big grin

| Russel69 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu stiu daca vrea inca nu am intrebat-o nu stiu Ce crede ea.ca fac cu ea

| liliana77any a răspuns:

Daca este si fata de acord sigur ca da, eu zic sa astepti momentul potrivit si sa nu trebuie grabesti altfel pui fata pe fuga.

| George12356456 a răspuns:

Rar fata care sa accepte asta. Majoritatea se dau mari "virgine" o perioada, apoi sa aflii ca au mai fost altii inainte.

| Russel69 explică (pentru George12356456):

Ea a avut menstruatie si asta inseamna.ca ma e virgina

| H321G4U5 a răspuns:

Foarte rar sa se intample asa ceva, dar se poate intampla, depinde de caracterul ei.Eu te-as sfatui sa nu faci asta ca i putea ramane si singur si cu obrazul rosu laughing

| Russel69 explică (pentru H321G4U5):

Singur poate.ca raman dar cu obrazul rosu niciodata