| Superagent00 a întrebat:

Voi va uitati la filme porno?
Des?
Dc faceti asta?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da
cand am chef
ca sa nu o frec la rece

| RAY a răspuns:

Da,mai mult vad clipuri de cateva minute, ca imi place, si ca orgasmul e mai puternic, cel putin in cazul meu

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Superagent00):

Cauta si tu porno pe google si gasesti, mie imi place club seventenn, monore, caprice

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Superagent00):

Nu are virusi, foloseste addblock si ublock

| sofisis a răspuns:

Da, ma uit.
Nu des ca nu am timp.
De ce? De placere, logic.

| SG1995 a răspuns:

Nu, ma uit la videochat. Cat de des: O data in fiecare seara, desi exista si zile cand nu am chef.

| mentholinks a răspuns:

Filmele porno sunt o ciuma si o scarba dar din pacate ma mai uit si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ma uit laughing uite doar asa ca sa intrebe prostii laughing

| DonGiani a răspuns:

Da, o fac ca orice bărbat sănătos fizic și pentru eliberarea de stres.winking Sa nu exagerezi cu asta.

| Againrip a răspuns:

Ma uit cam de vreo 4 ori pe zi odata am facut-o si timp de 24 de ore cu mici intreruperi