| Alinameria a întrebat:

Vreau sa il recuceresc, deoarece cred ca si-a pierdut interesul pentru mine din cauza faptului ca m-am culcat cu el de la PRIMA INTALNIRE.Asa am vrut eu, nu am picat in plasa.Am 23 de ani iar el e cu 12 ani mai mare ca mine.
Idei pentru a-l recuceri? Ne-am vazut o saptamana intreaga dar mai apoi am inceput sa nu mai vorbim.

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Nu i-a placut sexul cu tine, nu e vorba ca te-ai culcat din prima dupa umila mea parere.
Ai 23 de ani totusi, nu e cazu de picat in plasa etc.
Sau mai e varianta sa fie un afemeiat si sa doreasca sa bifeze cat mai multe femei fara implicatii sentimentale sau atasamente ci doar sex o data si la revedere.
Sorry for you girl, sh*t 's happeningwinking

7 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Adica sa il cuceresti, nu sa il recuceresti. Poate te va cauta mai des, o sa se gandeasca ca o relatie care aduce sex nu e de lepadat, si incearca sa muti terenul de la sex la romance. De regula nu merge, dar tu nu ai nevoie sa mearga in general, ci sa mearga in cazul tau. Poate cand incearca din nou, sa ii explici ca te atrage atat de mult, incat ai ai avut asa un fel de fantezie sexuala sa ii cedezi imediat, dar asta nu inseamna ca ii vei mai ceda la fel de usor. Eu cred ca ajunge un sampling gratuit (vezi, asta sa NU i-o spui).

| WaterDrop a răspuns:

Nu prea ai cum sa recuceresti ceva ce nu ai avut de la bun inceput, si anume o relatie. Probabil te-a vazut doar ca pe un mod de a`si dovedi ca inca mai are succes la femei tinere.Acum ca a obtinut ce isi dorea si probabil l`au felicitat si toti prietenii lui, nu mai are rost sa se complice cu tine pentru ca nu`i place cum faci lucrul X sau cum te comporti si isi vede mai departe de viata.Ai putea face acelasi lucru, cred ca este mai bine, si culmea poate il vei atrage chiar prin indiferenta.

| Necunoscut112 a răspuns:

Cât timp aţi fost împreună?

| Alinameria explică (pentru Necunoscut112):

Nu am fost impreuna, am stat la el timp de o saptamana iar apoi nu a mai dat niciun semn, mesaje, telefoane etc.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Alinameria):

Daca-ti perfectionezi "stilul": ai putea sa-i comunici si poate ii retrezesti interesul. totusi... el "a bifat" si... restul il cunosti.

| Romanul86 a răspuns:

Cred că ai scăpat de un ratat! Nu-l poți recuceri pentru că ești disperată după el. Stai calmă și peste un timp acționează. Nu fă nimic exceptional doar dă-i de înteles că mai vrei să fi cu el.

| georgestanciu a răspuns:

Spune-i sa iti zica ce are de gand cu relatia voastra sau nul mai cauta unn timp daca te cauta el te iubeste daca nu iti dai seama singura.