| Craita_Cristina_2002 a întrebat:

Ajutor! cine imi poate explica si mie la matematica(clasa a7 a)va rog lasati mi numele vostru de fb sa mi explicati la mate cu numere reale reprezentate prin litereee! help pleaseee

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Cred ca eu m-as descca (am avut media 10 la mate, tot gimnaziul si tot liceul, si mergeam si la olimpiada, pana la faza judeteana, inclusiv) si as putea sa-ti epxlic.
Doar ca eu nu am facebook, insa putem lucra pe mail. Ar fi OK pentru tine, vrei sa-ti las adresa?

4 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Cristina, sa stii ca inca te astept sa-mi scrii pe mail, daca nu ai gasit alta varianta de a-ti rezolva neclaritatile.
O seara de 8 martie speciala iti doresc!

| Klandestin a răspuns:

De unde esti?

| Craita_Cristina_2002 explică:

Da cameliapantiru, as vrea! adresa mea de mail aelena060917 iti multumesc pentru ajutor!

| Cameliapantiru a răspuns (pentru Craita_Cristina_2002):

OK.
Cu drag!
Adresa mea e camelia_pantiru@yahoo.com.
Scrie-mi pe mail exact intrebarile pe care le ai, neclaritatile etc si le rezolvam impreuna.
Pa-pa!