| Gnomul a întrebat:

Ajutor va rog! Am rămas corigent la fizică și aș dori sa un site cu materia pentru clasa 11-a. Nu am de unde sa învăț și corijările se dau mâine. Please Help!

6 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Si pana acum ce ai pazit? Uita-te peste materia de va predat-o profesoara.Dar in o zi......nu stiu ce mai poti invata.

| Gnomul explică (pentru RandyMarsh):

N-am avut timp toată vara, și materie null, n-am notițe bune.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Felicitări. Din toamnă vei fi din nou în clasa XI-a, mr. Peter Pan!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te'as ajuta, dar trec in a 7-a si nu stiu la fizica de a 11-a nimic puppy dog eyes

| Gnomul explică (pentru Criistyanna):

Mersi dar nu vad decât o pagina adică preview și trebuie să plătesc 9 dolari să văd lecția!