| aura0012 a întrebat:

Am inteles ca la davila daca iei 5 intri la taxa. eu vreau la tehnica dentara nu la medicina sau farmacie. da am fost la filologie...la bio sa zicem ca ma descurc da la chimie... fff putin.multi zic ca e greu sa termini si sa o faci da de intrat nu e asa greustraight face

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Chimia nu este o materie foarte grea, cel putin la nivelul de liceu, si daca iti place biologia si te descurci bine la ea, atunci nu cred ca nu te vei descurca si la chimie.
In doua luni, daca te pui bine pe ea, chimia de liceu ti se va parea o bagatela. Bafta!