| Armand89 a întrebat:

Am nota scazuta la purtare la 9 pe primul semestru, mai am sanse sa intru la un colegiu national? si pe viitor cu ce ma va afecta acest lucru? (Stiu ca nu mai pot sa dau la academie)

Funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te afecteaza absolut cu nimic si poti intra linistit la orice scoala/ facultate din Romania, inclusiv la cea de politie sau a SRI.

1 răspuns:
| AlexandrulS a răspuns:

La academie am impresia ca la purtate trebuie sa ai minim 8. Iar la colegiul national... nu are treaba media la purtare, alta nota conteazawinking Singura este academia care are un plafon minim pentru nota la purtare! Daca ai medii bune si ai conditie fizica buna intri fara probleme la academie! Bafta!