| TrollingFace a întrebat:

Am o colega in clasa ne placem unu pe altu si mereu comunic cu ea o ghidil etc dar ce sa discutam. Ce sa ii spun cand se uita la mine cum sa reactionez etc etc ii zambesc dar nu stiu ce glume sa fac sa o fac sa rada uni nu rad la glumele mele dar ea rade chiar daca nu sunt haioase. Help funda

Răspuns Câştigător
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Pai sincera...si mie imi place de un baiat din clasa [stiu ca tie de o fata] el am face sa rad de obicei cand ma uit la el. spunand cam asa: "numai creieri arsi sunt pe pereti" rolling on the floor cand trece o profesoara pe langa el zice : "are paruf de flori uscate" laughing uneori zice ca "in clasa este un miros superb, a ciorapi" rolling on the floor cand nu se uita profesorii la el incepe si face figuri din mana, sau face ca un animal laughing cand merge la tabla face numai posne.se face ca nu stie.sau de asta! el invata foarte bineeeee dar este super amuzant! intelegi? daca vrei imi dai funda daca nu, nu'i problema dar am vrut sa te ajut si ti'am zis cum fac eu cu colegul meu :* good-bye!

1 răspuns:
| Ilincaaaa a răspuns:

Sa te comporti cat mai natural posibilthinking pai daca te place numai conteaza daca gluma e amuzanta sau nu.o sa rada oricum.:*:* vorbeste cu ea. vezi ce vrea de la tine.tu ce astepti de la ea.si o sa fie binehappy