| cactus23 a întrebat:

Am o intrebare… am avut de predat un proiect la scoala pana pe data de 7 martie la istorie, aveam o ora pe saptamana si din motive personale/de sanatate nu am putut ajunge la nici o ora a domnului profesor pana pe data de 16 mai cand am adus proiectul, dar am fost anuntat ca domnul profesor nu mai imi primeste proiectul deoarece nu l-am adus la timp si am primit nota 1, avand in vedere ca nu am fost la nici o ora de a domnului profesor si am absenta din luna februarie pana in luna mai… Intrebarea mea este, are voie sa-mi dea nota 1 desi eu nu am fost prezent la clasa(am absenta trecuta in catalog la fiecare ora a domnului prof din perioada respectiva) si am si adus proiectul cand am revenit la scoala?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că doar te-a speriat. Las' că-i trece supărarea (profului)...

| cactus23 explică (pentru sierra1):

Din pacate nu a vrut doar sa ma sperie sad