| Fast92 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au sustinut examenul de bacalaureat. ce proba vi s-a parut cea mai dificila?

2 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Cea la care nu prea știi. Aia o sa fie mai grea. Asa per ansamblu nu e dificil.

| andreeavatafu a răspuns:

Matematica! clar! la romana,engl/franceza,biologie,geografie,istorie etc. te mai duce mintea.e suficient sa stii un minim acolo pentru ca poti dezvolta fff usor un subiect,dar la mate cum dezvolti o ecuatie? si st linistit, imp e sa ai macar unu in sala care sa stie matematica, asa toti sunteti salvati.toti profesorii va lasa sa copiati unii d la altii d nota de trecere adica 5. ia la restul mai mare si ai scapat:d