| Emy2904 a întrebat:

As avea o intrebare, care sunt avantajele si dezavantajele mutarii intr-un alt liceu in semestrul 2 in clasa 9? Eu as fi vrut intr-un liceu economic, dar am intrat la stiinte sociale. Daca am nota mare in semestrul 1 la liceu, mai trebuie sa mai dau diferența?​SI LA CE AS DA DIFERENȚELE si ce nota trebuie sa iau la ele?

Răspuns Câştigător
| Pati2500c a răspuns:

Avantajele sunt ca mergi la profilul dorit de tine, dezavantaje ca te vei invata cu colegii din clasa ta si va trebui sa te muti. Eu stiu ca diferentele se dau indiferent de medie. Nu sunt cine stie ce diferentele, le cam ia toata lumea, mai ales daca te pregatesti.