| anonima_5010 a întrebat:

am media de admitere 8 si as vrea sa intru la I.Cuza din Alexandria si as vrea sa stiu daca am sanse sa intru la mate-info.

2 răspunsuri:
| withoutme a răspuns:

Nu prea cred ca ai sanse la mate-info.gandeste-te la alt profil. daca vroiai sa intri al mate-info de ce n-ai pus mana sa inveti din timp, sa ai alta medie?

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

La mine la liceu se pune nota si pe portofoliu cu diplome si daca ai diplone cu rezultate importante la mate, info, si materiile pe care le mai contine ai o sansa mai mare dar depinde si de trierea care se face ca sa intri in liceu