| randomxmsj2246 a întrebat:

Buna, am o intrebare.

La examenul de a 8-a, am taiat trei sferturi de pagina cu o linie sa zicem 'diagonala' si doamna directoare mi-a spus ca o sa fie nevoie ca supraveghetorii sa semneze hartie ca asa era lucrarea inainte sa o primeasca, care sunt sansele sa fie anulata? Sper sa se gandeasca oricine ca daca s-ar considera semn, nu ar fi fost facut atat de evident si sa se considere o greseala...

Răspuns Câştigător
| Deeeaa22 a răspuns:

Nu, nu ți se va anula lucrarea. Stai liniștit/ă.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti ce o sa considere corectorii, o sa afli pe data de 25 iunie, atunci se afiseaza rezultatele.

| Catrice a răspuns:

Am făcut și eu asta acum ceva ani când am dat evaluarea.
Am terminat și liceul rolling on the floor

| deeeaqq a răspuns:

Am impresia că simulările se dau degeaba, să-mi bag...

Vouă nu vi s-a spus să tăiați cu o linie dreaptă fraților? Nu se știe ce afurisit îți pică la corectare, deci ar fi șanse 50-50.
Mă rog, baftăwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai așteaptă doua zile și o sa vezi =)

| AndreiRevecai a răspuns:

Nici nu stiu ce sa iti zic, daca e cat de putin diagonala si ti-au spus supraveghetorii ca e ok, e ok. happy Si eu am avut probleme la examen, noua nu ne-a citit regulamentul acela, cu ce nu avem voie sa facem pe foaie. De exemplu parantezele, se considera semn. Sunt sub orice critica semnele astea, streseaza copii prea mult, am avut mai multe emotii la scris decat la rezolvarea exercitiilor.