| AndreeaNustiu a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare :cum as putea sa imi fac emele intr-un timp scurt? Adica de exemplu la matematica stau vreo 2 ore si tot o lalaiesc, si tot nu fac nimic, asa pana ajung seara cu jumat' de tema nefacuta ca tot am lalait-o.
Intrebarea ar fi cam asa:Cum sa imi fac temele mai in strns sa nu se adune toate intr-o zi si sa o lalaiesc?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine nu o mai faci.
Oricum e o pierdere de timp.

| BlueViP a răspuns:

Le faci inainte de ora. Sa veci ce viteza ai atunci!

| ChryssIoana06 a răspuns:

Eu iau de la colegi in pauza. Incearca si tuwinking Sper ca te-am ajutat!