| AncaAA1603 a întrebat:

Bună! As avea o curiozitate. Sunt clasa a 10a, am aproape 18 ani si as vrea sa ma transfer la un liceu-profesional in alt oras. Mentionez ca am mai facut un transfer anul trecut. Vreau sa stiu daca ma pot transfera sau nu si daca am absente multe!?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Vreau sa stiu daca ma pot transfera sau nu, si daca am absente multe!?"

foarte probabil nu o să te primească liceul destinație. De ce ar face-o?

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce doresti sa te transferi din nou? Daca ai si absente multe asta cu siguranta va influenta decizia conducerii liceului.

| AncaAA1603 explică (pentru dullcat):

Am niste probleme in famulie. si nu am de ales

| dullcat a răspuns (pentru AncaAA1603):

Inteleg, dar nu cred ca problemele din familie se vor rezolva daca schimbi din nou liceul.

| AncaAA1603 explică (pentru dullcat):

Parintii s au despartit si trebuie sa ma mut in alt oras cu mama mea. de aceea