| Urucu_Laurentiu_1999 a întrebat:

ce profil de liceu imi recomandati? nu sunt bun la mate deloc, la fizica ma descurc si la biologia e destul de usor....imi place romana,istoria, geografia si ma descurc si la limbiile straine happy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un liceu cu profil uman, nu real.

| AlleSss a răspuns:

Bună! Științe sociale sau filologie

| SnowKat a răspuns:

BUna ti-as sugera stiinte sociale tongue este baza pe istorie, geografie, engleza si romana si nu-i chiar asa greu cu 1 sau 2 ore de mate tongue, sau stintele naturi big grin astea-s niste profile exemplare nici avansate si nici slabe tongue sper ca te-am ajutat tongue

| Urucu_Laurentiu_1999 explică (pentru SnowKat):

La stiintele naturi se face mai multa biologie si chimie, nu?

| SnowKat a răspuns (pentru Urucu_Laurentiu_1999):

Dap