| anonim_4396 a întrebat:

Ce să aleg dintre mate-info şi stiinţe ale naturii şi de ce?

6 răspunsuri:
| Oliveoo a răspuns:

Buna si tie. Eu spun sa alegi ce iti place sa faci mai mult. Presupun ca stiintele ale naturii sunt acea bine cunoscuta bio-chimie, eu sincer asta as alege pentru ca ai un viitor mai stralucit. Succes

| JustDeedee a răspuns:

Poti alege ce doresti. La mate-info faci doar matematica, ai mai multe ore de fizica si info, iar tezele vor fi din mate, fizica si info, din a10a nu o sa mai faci romana, e veste buna daca nu-ti place literatura.
La stiinte ale naturii faci multa biologie cu tot felul de denumiri si chimie. Daca ar fi sa aleg intre as alege mate-info. Eu una ma descurc mai bine la mate si nu prea mi-as incarca mintea cu toate informatiile si denumirile " interesante" de la biologie laughing
Acum e alegerea ta! Ce-ti place mai mult, la ce te pricepi mai bine si ce doresti sa studiezi...asta sa-ti alegi happy

| Kittynika a răspuns:

Niciuna

| AndreeaLove10 a răspuns:

Stiinte ale naturi pentru ca e mei usor.

| AndreeaLove10 a răspuns:

Stiinte ale naturi pentru ca e mei usor.
Pentru mine desigur dar pentru tine...

| Garnet a răspuns:

Te duci pe stintele ale naturii daca esti pasionat de biologie si fizica si chimie si pe mate info daca esti dispus sa faci multa informatica.acum depinde de ce vrei tu sa faci mai departe