| Andreiciobanu21 a întrebat:

Bună,
Daca nu am frecventat semestrul 2 la facultate(nu am dat sesiunile) si am fost propus pentru exmatriculare.
Ce pot face? Ma pot reinmatricula achitând aceea taxă sau ce trebuie sa fac?
Din cate am inteles trebuie sa fac o cerere la secretariat pentru reinmatriculare. Tind sa mentionez ca sunt anul 1 spre anul 2.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Dacă ești exmatriculat trebuie să repeți anul(esti repetent), examenele pe care le-ai luat se echivalează.

1 răspuns:
| Vântulalb a răspuns:

Care "acea taxa"?
Fiind in anul I dai din nou admitere. Am vrut sa spun "repeti anul", dar tu nici nu l-ai facut.