| trofinvladut a întrebat:

daca vreau sa ma transfer de la mate-info la electronica si automatizari media de la informatica ce se va intampla cu ea?
Se va trece indiferent ca nu fac informatica?

Răspuns Câştigător
| xBlaise a răspuns:

Am un coleg venit acum in clasa a 11-a si ramasese corigent la mate la fostul liceu si la actualul liceu tot l-a primit deci...

6 răspunsuri:
| xBlaise a răspuns:

Trebuie sa dai niste diferentetongue

| Cobra1994 a răspuns:

Vei da diferenta la cateva module care le faci la electronica..si acolo vei face si TIC. ceva gen informatica, si acolo se va pune media. Daca la mate info faci si Tic, atunci media de la informatica se va anula.Ideea e sa nu fi corigent ca sa te poti transferawinking

| trofinvladut explică (pentru Cobra1994):

Deci ca sa ma transfer nu trebuie sa fiu corigent la nici o materie?

| Cobra1994 a răspuns (pentru trofinvladut):

Eu stiu ca nu! Am avut o colega care a venit la mine in clasa prin a 11a sau a 10a, nu mai stiu sigur, si era corigenta la o materie, dar a cumparat niste lucruri pentru scoala (pile) laughing

| trofinvladut explică (pentru xBlaise):

Deci trebuie sa-i iasa media pe al doilea semestru, nu?

| xBlaise a răspuns (pentru trofinvladut):

Trebuie sa ai media mai mare decat a ultimului din clasa in care doresti sa te muti

| xBlaise a răspuns (pentru trofinvladut):

Am un coleg venit acum in clasa a 11-a si ramasese corigent la mate la fostul liceu si la actualul liceu tot l-a primit deci...