| anonim_4396 a întrebat:

doresc sa stiu de la cei care au terminat o facultate daca pe diploma de licenta apar note sau mediile din anii de facultate. sau daca pe oricare alta diploma primita la sfarsit sunt scrise note medii etc.

Răspuns Câştigător
| anadark84 a răspuns:

Pe diploma nu sunt trecute nici note si nici medii. Acestea se gasesc pe suplimentul de diploma care este un act separat.

| melaniame a răspuns (pentru anadark84):

Si cum arata acest suplimet tot asa ca o diploma?
iar nota de la lucrarea de licenta unjde este trecuta?

| anadark84 a răspuns (pentru melaniame):

Suplimentul este o coala dubla si contine situatia scolara in toti anii de studiu. Nota de la licenta parca e trecuta pe diploma.

| melaniame a răspuns (pentru anadark84):

Un fel de foaie matricola de la liceu unde erau trecute mediile celor 4 ani la fiecare materie. am inteles mersi mult