| AliceAliceAliceAlice28 a întrebat:

Este adevarat ce din semestrul al 2-lea la liceu, in functie de media de pe 1 semestru se vor reorganiza clasele?(trec in clasa a 9-a si vreau sa stiu)

7 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Imi pare rau ca trebuie sa te dezamagesc, dar NU! Din moment ce ai fost repartizata la o anumita clasa, vei sta acolo pana termini cls. a XII-a. Numai daca vei dori tu sau parintii tai, din diferite motive, vei putea sa te muti la o alta clasa, altfel nu. Pana in 2008, dupa cls. a X-a, in functie de mediile celor doi ani se facea o reorganizare, dar de anul trecut s-a renuntat. Iti spun in cunostinta de cauza, deoarece baiatul meu tocmai a terminat cls. a IX-a.

| Petronela a răspuns:

Buna! Nu este adevarat

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Nu e asa.Clasele nu se vor reorganiza deloc pana termini clasa a 12-a.Insa daca vrei sa te muti tu la alta clasa din diverse motive poti sa o faci in orice zi.

Răspuns utilizator avertizat
| heyulika a răspuns:

Nu este adevarat...eu nu am trecut prin asa ceva

| EBE a răspuns:

Nu este adevaratlaughing)

| Alin-Dragos a răspuns:

Nu. nu este adevatat. cine ti-a zis tie asa ceva?hee hee