| Seimy a întrebat:

Buna! Imi puteti spune mai multe despre tranfer? Eu doresc sa ma transfer de pe stiinte ale naturii tot pe stiinte ale naturii la un alt liceu mai bun. Stiu ca nu pot acum dupa sem I, caci este tot media de la examen. Insa dupa terminarea sem II, adica a anului scolar ce ar trebui sa fac? Stiu ca trebuie sa am media generala mai mare ca a ultimului de acolo si am reusit sa inchei cu 9.5. Se vor mai da diferente? Si imediat dupa ce se termina anul trebuie sa ma duc la celalalt liceu?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ma transfer de pe stiinte ale naturi tot pe stiinte ale naturi...Se vor mai da diferente?"

nu

| Nirvanaaa a răspuns:

Faci cerere și probabil cu 9, 5 ți se aproba.
Dacă te muți pe același profil nu dai diferențe ca nu ai la ce. Ce au făcut ei acolo ai făcut și tu ca tot științe sunt.