| paulik1 a întrebat:

Buna sunt in clasa a 12 a si as vrea sa merg la facultate in Anglia mai precis University of Manchester pe profil computer science.
As vrea sa stiu urmatoarele lucruri:
1. Pe site scrie ca bacul trebuie sa inccluda "a science subject", eu am de ales intre economie geografie logica si psihologie dintre care as prefera logica. E ok sau ar trebui sa aleg alt ceva.
2.Cat de repede imi pot gasi un job acolo si daca as putea sa ma intretin singur macar 70%.
As vrea niste pareri de la cineva care a fost acolo si stie.

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Ai 12 ani, pana la 18 ani mai sunt 6.
Te mai maturizezi si iti vei schimba aceasta alegere!

| paulik1 explică (pentru Eastwood):

Am spus ca sunt in clasa a 12 a nu ca am 12 ani.

| Eastwood a răspuns (pentru paulik1):

Scuze, am citit gresit laughing))