| blackheart26 a întrebat:

Sunt in clasa a-8-a și anul asta am examen, profesoarele ne tot zic ca dacă nu luam 5 la capacitate nu avem posibilitatea de a continua un liceu, ci o școala profesională. Este adevărat? Pe internet sunt tot felul de știri cu anularea legii, credeți ca profesoarele vor doar ca sa învățam? Sau prevederile sunt pentru anul 2021?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat, nu mai exista acea prevedere. Ce o sa fie pentru 2021 o sa aflati in viitor.

| blackheart26 explică (pentru Ioandelasal):

Așa sper și eu! Mulțumesc de răspuns!

1 răspuns: