| Diodiu_Cristy_1998 a întrebat:

am o intrebare, eu sunt in clasa a 8-a si dupa ce gat clasa si ma duc la un liceu trebuie sa ma transfer la altul deoarece plec din judet, la liceul care ma transfer conteza media anilor sau admiteri sau o medie ca sa intru.DAU FUNDA(daca vreti mai multe informati spune-ti-mi)

Răspuns Câştigător
| maria6 a răspuns:

Media obtinuta la acel liceu sa fie cel putin egala cu a ultimului elev din clasa in care te transferi.

| Diodiu_Cristy_1998 explică (pentru maria6):

Ok, dar la un liceu este posibil sa scada ultima medie?(iti dau funda daca im raspunzi )

| maria6 a răspuns (pentru Diodiu_Cristy_1998):

Ultima medie poate sa fie si mica, dar si peste 8 sau peste 9. Depinde de nivelul acelei clase.

| Diodiu_Cristy_1998 explică (pentru maria6):

Mersi!

1 răspuns: