| Ciubotaru_Daria_1971 a întrebat:

Daca in sem 1 am nota 9 la purtare si in sem 2 am 10, sunt clasa a 7 a, ma afectează cumva la admiterea la liceu? Adica eu vreau sa merg la Coșbuc pe filo si vreau sa stiu daca ma afectează in vreun fel sau pot sa intru ca orice alți copii? Va rog mult sa am ajutați!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU, în acest caz, nu te afectează cu nimic această scădere a notei de la Purtare happy

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te afecteaza cu nimic si nici nu va fi o medie mica.

| Ciubotaru_Daria_1971 explică:

Multumesc mult tuturor!

| bursuc001 a răspuns (pentru Ciubotaru_Daria_1971):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

| ExPreSSo2001 a răspuns:

Nu, dar media la purtare scazuta la liceu te va afecta daca vei avea media 7 sau mai putin de 7 la purtarenu vei mai putea sa dai la academia de politie/militara, nu te afecteaza daca ai media 9 la purtare in gimnaziu.