| evelinaciubotaru2004 a întrebat:

Bună TPU, la ce profil e mai greu la filologie sau la filologie - bilingv franceză?

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Poate primul, poate al 2lea, poate nici unul...
Tu cum stai cu franceza? Ca aici e cheia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bilingv franceza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bilingv franceza de departe.

| Anonima163333 a răspuns:

Cred ca la fiologie-bilingv franceza.

| ValentinGabi a răspuns:

La filologie-bilingv franceză că dacă nu prea ai studiat franceza sau nu ai înțeles-o e mai greu

| NMG22 a răspuns:

E acelasi lucru dar la al doilea profil toata materia e predata in franceza, nu in romana.
Din cate stiu eu...

| NMG22 a răspuns (pentru NMG22):

Scuze, o parte dintre materii. (E mai multa franceza decat romana si e potrivit al doilea profil daca iti place foarte mult franceza.)