| Andreyuta_Deea_1998 a întrebat:

Buna,TPU! Profesorul meu de matematica trebuie sa dea corigenta cu niste copii de clasa a8a saptamana viitoare, dar nu are internet si m-a rugat sa caut eu niste biletele. Eu am cautat, dar sunt foarte grele pentru niste elevi corigenti, care de abia fac niste adunari si inmultiri. Daca aveti voi mai usoare, raspundeti, iar eu dau funda! Multumesc

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Profesorul tau de matematica pune elevii sa faca subiecte, sa caute exercitii? De ce nu-l suni, de ce nu-l intrebi ce tip de subiecte doreste, cat de grele sau cat de usoare le vrea? Chestiile astea ar fi trebuit sa le faca exclusiv el. Nu-mi pare deloc interesat.

| xr0sioRx a răspuns:

De ce nu compui tu niste exercitii usoare?